Батьки привели своїх дітей до церкви для молитви перед початком навчального року

Ось і закінчилося літо. Пора відпусток і, звісно ж, дитячих канікул. На порозі вже новий навчальний рік. Саме цьому було присвячене останнє серпневе богослужіння в полтавській церкві "Слово Життя". В Біблії написано, що діти - то нагорода від Господа. Вони також наше майбутнє!
 
Там, де діти - там завжди радість і життя! Так і цього разу, вони подарували краплинку щастя своїми виступами і талантами, серед яких були авторські вірші, танці, пісні. Та, взагалі, їх набагато більше, бо кожна дитина - це особливий дар, і приємно спостерігати, як ці дари відкриваються. Особливу увагу привернули цьогорічні першокласники. Вони теж порадували віршами у своєму простому, дитячому виконанні.

Проповідь пастора Коршуна Володимира також була про них, а точніше, про особливість кожної дитини та важливість участі батьків у їх вихованні. Дійсно, на них покладена певна відповідальність: допомогти дитині розкрити і реалізувати закладений Богом великий потенціал. Одним словом, направити сина чи дочку, щоб вони стали тими, ким повинні бути. Також був зроблений акцент на тому, що саме батьки власним життям, вчинками являються прикладом для своїх дітей.


Звісно, не обійшлося без молитви, якою пастор і вся церква помолились за всіх школярів, студентів та викладачів, що прийшли. Кожного року батьки приводять своїх дітей з вірою, що молитва допоможе їм успішно здобувати знання.

 

 

 

 

 

  


СКАЧАТЬ СТРАНИЦУ В ФОРМАТЕ .PDF